Orijinal Windows Microsoft tarafından yayınlanır ve kuruluşunuzun rekabetçiliğini ve saygınlığını devam ettirmesine yardımcı olur. Tüm Microsoft yazılımlarınız orijinalse ve uygun lisansa sahipse, şirketiniz şunlara sahiptir:

  • Sahte yazılımlarla ilişkilendirilebilecek virüs, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı yazılımlar gibi risklerden korunma. Orijinal Windows önemli kurumsal bilgilerinizin emin ellerde olduğunu bilerek huzurlu olmanızı sağlar.

  • Güvenilirlik sayesinde sistem hataları ve güvenlik ihlallerinin neden olduğu kapalı kalma süreleri azalır. Yalnızca orijinal Windows Microsoft tarafından desteklenir ve tüm güncelleştirme ve isteğe bağlı yüklemelere erişim sağlar.

  • Daha hızlı performans şirketinize avantaj sağlar. Orijinal Windows ile işletmenizin işlerini tamamlamanız için gereken değerli zamanınızdan tasarruf eder ve istenmeyen lisansın yol açtığı kesilmeler nedeniyle endişe duymazsınız.

  • Şirketinizin Microsoft Yazılım Lisans Koşullarına tamamen uygun olması ve çalışanları, ortakları ve müşterileri tarafından saygıdeğer bir iş ortağı olarak görülmesine duyulan güven.

    Daha geniş Microsoft Lisans bilgileri için aşağıdaki adresleri ziyaret ediniz.

    Alıntı : http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows/genuine/business

     http://www.microsoft.com/turkiye/lisanslama/kucukisletme/bilgilendirme/lisanslama_anlasma.aspx